Book now
Menu
Menu
WAKACJE 2025 w Moim Miejscu Jura
Wybierz WAKACJE blisko natury na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej! Zakwaterowanie w rodzinnych domach z ogródkami, śniadania, animacje dla dzieci, zajęcia wspinaczkowe, seanse filmowe, ogniska i wiele więcej w cenie pobytu.
Arrival date:
14
Jan
22'
Departure Date:
13
Jan
22'
Book this offer
Zapraszamy na WAKCJE blisko natury do Mojego Miejsca Jura. Gwarantujemy wypoczynek i dobrą zabawę. Zamieńcie pokój hotelowy na dom z ogródkiem i wypocznijcie w otoczeniu piękniej przyrody.

 

 

Cena  od 477 zł / doba / dom

 

 

Od czego uzależniona jest cena pobytu?

  1. Od długości pobytu (DŁUŻEJ = TANIEJ !!! Pobyty min. 7 dni taniej o 10%).
  2. Od liczby osób w rezerwacji.
  3. Od wybranej opcji ze śniadaniami lub bez śniadań.
  4. Od wybranego terminu pobytu.

 

Oferta zawiera:
  • noclegi w 6-osobowych domach (dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka, prywatny ogródek)
  • pobyt na min. 3 days w terminie 27.06-11.07.2025 oraz 17-31.08.2025
  • pobyt na min. 4 doby w terminie 12.07-16.08.2025

 

Atrakcje dla wszystkich:
  • ogniska z muzyką na żywo
  • zajęcia wspinaczkowe z instruktorem lub wycieczki z przewodnikiem
  • seanse filmowe na dużym ekranie w naszej świetlicy

 

Dla dzieci i młodzieży:
  • animacje (jedno popołudnie w tygodniu)
  • akademia kucykowa, czyli spotkanie z końmi i ich opiekunami (raz w tygodniu)

 

Attractions for adults:
  • godzinny seans w saunie (jeden raz w tygodniu - czwartek lub niedziela, zapisy u obsługi Osiedla)

 

* Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia zmian w programie atrakcji dodatkowych!

 

 

Dodatkowo na miejscu (bezpłatnie):
  • miejsca ogniskowe, grille
  • plac zabaw ze zjeżdżalniami i trampolinami
  • gra outdoorowa Tajna Misja
  • strefa boisk
  • sieć Wi-Fi w domach i częściach wspólnych
  • 2 miejsca parkingowe

 

Dodatkowo na miejscu (za dopłatą):
  • możliwość wykupienia oferty ze śniadaniami
  • additional sauna session
  • wypożyczenie rowerów
  • pobyt zwierzęcia domowego

 

 

Jesteśmy obiektem przyjaznym zwierzętom! Możecie przyjechać do nas ze swoim czworonogiem.

 

 

Moje Miejsce Jura znajduje się w miejscowości Lgota Murowana - w samym sercu północnej Jury Krakowsko-Częstochowskiej, na Szlaku Orlich Gniazd. Zastanawiacie się, co ciekawego można zobaczyć w okolicy? Opis jurajskich atrakcji znajdziecie TUTAJ. Mapę z zaznaczonymi ważnymi punktami wokół naszego osiedla znajdziecie TUTAJ. Zachęcamy do zajrzenia na stronę www.jura.travel, gdzie również znajdziecie wiele ciekawych informacji na temat regionu, jego zabytków oraz wydarzeń, w jakich możecie wziąć udział.

 

 

Skontaktujcie się z nami mailowo lub telefonicznie.

 

bianka@mmresort.com

tel. 532 376 290 

Important information:
Check-in:
16:00
Check out:
11:00
Animal policy
We accept polite pets for an additional fee: PLN 100 - stay up to 3 days, PLN 200 - stay 4-7 days, PLN 300 - stay over 7 days. Additional fee for additional animals (maximum 3 in one house) - PLN 100.
Parking - information
Free parking for all hotel guests - no reservation required.
Cancellation conditions
Zasady anulacji rezerwacji uzależnione są od oferowanego przez nas w danym terminie lub wybranego przez Klienta w trakcie dokonywania rezerwacji typu oferty (OFERTA ZWROTNA, OFERTA CZĘŚCIOWO ZWROTNA, OFERTA BEZZWROTNA). Szczegółowe warunki anulacji znaleźć można w Regulaminie dostępnym na stronie (w stopce).
Feel the atmosphere of our estates
Before you come to us, be sure to view the photo gallery. Check the standard of our houses and apartments and see what we have prepared for you in the estate.
Book this offer
Select an estate:
crosschevron-downcross-circle