Ferie z psem
Agata Zagórska-Golec
18 gru 2023
praca zdalna, workation, praca i odpoczynek, praca z psem, wyjazd z psem, domki z ogródkiem, domki z wifi, domki z biurkiem

Co oznacza dla Ciebie zima? A co oznacza ona dla Twojego psa? A co oznacza dla Was...razem? Moje Miejsce serdecznie zaprasza Was i Waszych czworonożnych przyjaciół do przeżycia wyjątkowego, zimowego wypoczynku podczas ferii zimowych 2024. Ferie z psem to prawdziwie rodzinny wyjazd! Urok sezonu zimowego podkreśla możliwość dzielenia go z ukochanym pupilem, wspólne spacery, zabawy na śniegu, odkrywanie nowych szlaków.
Wiemy, że pies (czy też kot lub inny domowy zwierzak)  jest częścią rodziny. Dlatego jesteśmy dumni, że możemy nazwać się miejscem przyjaznym zwierzętom. Sami mamy psy, koty i nie wyobrażamy sobie wypoczynku bez naszych czworonożnych przyjaciół.

Atrakcje dla psów

Dla energicznych i figlarnych zwierzaków, zarówno na Jurze, jak i w Kazimierzu macie dużo bezpiecznej przestrzeni na której można pospacerować i aktywnie pobawić się z psem. W Moim Miejscu Jura, dodatkowo stworzyliśmy wybieg/plac zabaw dla psów. Twój pupil może się tam wyszaleć, poznać nowych przyjaciół i cieszyć się orzeźwiającym zimowym powietrzem.
Okolica naszych osiedli to przestrzeń, cisza, spokój, mnogość zapachów dla psich nosów. Jeśli chcecie spędzić rodzinne ferie z  psem (lub psami) to zapraszamy do Mojego Miejsca.  Tylko od Was zależy, ile czasu spędzicie na aktywnych spacerach z psem. Okolice Mojego Miejsca to mnogość pięknych szlaków turystycznych, lasy i łąki czyli to, co czworonogi lubią  najbardziej. A po powrocie, czeka na Was cieplutki, przytulny dom. 

Ogrodzone domy z ogródkiem

Goście, którzy byli u nas ze swoimi psami, zawsze podkreślają, jak ważne były dla nich domki z prywatnymi ogródkami. Wiemy, że Wasz komfort zależy też od komfortu Waszego zwierzaka, dlatego u nas każdy dom ma ogrodzony ogródek. Już od rana pies może poznawać nosem okolicę, bezpiecznie ze swojego ogródka. A może uda poznać się psiego sąsiada? Nie raz widzieliśmy radosne harce!  Poczucia bezpieczeństwa dodaje też fakt, że całe osiedle jest ogrodzone i nie grozi Wam ucieczka z osiedla za zającem, który akurat pojawił się w zasięgu wzroku (nosa?) ani wizyta nieproszonych gości z zewnątrz. 

 

Sprawdźcie naszą ofertę na ferie zimowe i spędźcie wyjątkowe ferie z całą rodziną, razem z psem.

 

Moje Miejsce Jura: Oferta na ferie zimowe z psem 2024 - Jura Krakowsko-Częstochowska

Moje Miejsce Kazimierz: Oferta na ferie zimowe z psem 2024 - Kazimierz Dolny.

Zobacz także:
Zobacz wszystkie wpisy na naszym blogu
Wybierz osiedle:
crosscross-circle