Wyjazd z psem (bo pies też chce na urlop)
Agata Zagórska-Golec
08 mar 2024
praca zdalna, workation, praca i odpoczynek, praca z psem, wyjazd z psem, domki z ogródkiem, domki z wifi, domki z biurkiem

W marcu, jak w garncu co widać teraz każdego dnia - raz słońce, raz deszcz, raz +13, raz -4... Ale jedno się nie zmienia - wraz z dłuższym dniem, rośnie ochota na wyjazd i dłuższe spacery. Weekend z psem to fajna sprawa i dla Was i dla Waszych czworonogów.  Dlatego, warto rozejrzeć się za miejscem, gdzie możecie razem trochę powędrować.

Weekend z psem - nocleg, miejsce, klimat

Słońce za oknem jest, zapowiada się ładny weekend. Jest decyzja - jedziemy.  Czyli szukamy noclegu. Koniecznie nocleg z psem, najchętniej w miejscu, gdzie pies jest mile widziany. A idealnie, domek z ogródkiem, żebyśmy rano mogli chwilę dłużej posnuć się w piżamach podczas gdy pieseł może węszyć w ogródku.

Oczywiście, ważny jest też kierunek. Jadąc na weekend z psem, chcemy mieć możliwość swobodnych spacerów. Nie miejskich tylko leśnych, łąkowych, pełnych zapachów.  Miejsce na uboczu, w otoczeniu lasu, to szansa na obserwację leśnych zwierząt, a może i okazja do podziwiania wschodu słońca. Tak, tak,  pięknie robi się około 6.00 i można wyskoczyć na krótki spacer, a odespać po południu w wygodnym domku.

A więc szukamy: miejsce przyjazne psom, domek z ogródkiem, cisza i spokój, przestrzeń, tereny do spacerów, otoczenie przyrody.

 

Nie wyobrażacie sobie urlopu / weekendu bez swojego kochanego psa (lub psów?) My też nie - co to za frajda wędrować po polach i łąkach, gdy nie ma obok nas naszego "wąchacza".

praca zdalna, workation, praca i odpoczynek, praca z psem, wyjazd z psem, domki z ogródkiem, domki z wifi, domki z biurkiem, praca w ogródku, taras, sauna
Moje Miejsce - miejsce na wyjazd z psem

Skoro tak, to nieskromnie powiemy, że Moje Miejsce jest miejscem, które spełnia wszystkie (większość) oczekiwań "psiarzy" i psiaków.  Nie jesteśmy gołosłowni - goście z psem to nasza główna grupa, która często spędza u nas wolny czas. Gościliśmy psiaki wszelakie - nieważne, czy pies mały, średni czy duży, czy jeden pies czy więcej. W Moim Miejscu nocleg z psem oznacza, że dostajecie domek z ogródkiem i razem korzystacie z wolnego czasu.

 

Wybierając Moje Miejsce Jura, macie do dyspozycji domek z ogródkiem oraz prawie 4ha teren dla gości, w tym prywatny las. Tuż za ogrodzeniem rozciągają się pola, lasy i łąki i mnóstwo szlaków na krótsze i dłuższe spacery. A na terenie osiedla możecie korzystać z wielu udogodnień (sauna, basen, boiska sportowe) oraz uDOGodnień  - jeśli Wasz pies jest z tych, które lubią przeszkody, to zapraszamy na plac zabaw dla psów (agility park).

 

Moje Miejsce Kazimierz położone na malowniczej Lubelszczyźnie jest kolejną miejscówką, gdzie możecie spędzić wiosenny weekend z psem. Tutaj również czeka na Was domek z prywatnym ogródkiem i nocowanie z psem jest naprawdę komfortowe. Moje Miejsce Kazimierz jest oddalone od innych domów, otoczone lasami i łąkami. Często można spotkać zające, sarny, a nawet łosie. Teren osiedla, podobnie jak na Jurze, daje Wam możliwość relaksu po spacerach: sauna, jacuzzi, leżaki...

 

A jeśli szukacie bardziej górskich terenów, to od maja zapraszamy do Polanicy - Zdroju. W Moim Miejscu Polanica - Zdrój  możecie wybrać apartament z prywatnym ogródkiem. Mimo, że architektura jest inna niż w pozostałych dwóch osiedlach, to zgodnie z ideą miejsca przyjaznego psom (zwierzętom domowym), zaprojektowaliśmy domy tak, abyście mogli swobodnie wypoczywać z psami. Tereny spacerowe są baaardzo rozległe i w naszej ocenie weekend z psem to za mało w Kotlinie Kłodzkiej - zdecydowanie polecamy dłuższy urlop z psem!

 

W Moim Miejscu na psiaki czekają, oprócz ogródków na wyłączność psiego nosa, kocyki, szarpaki i snaczki.

Zapraszamy na wiosenny urlop z psem!

 

 

 

praca zdalna, workation, praca i odpoczynek, praca z psem, wyjazd z psem, domki z ogródkiem, domki z wifi, domki z biurkiem, praca w ogródku, taras, sauna
Zobacz także:
Zobacz wszystkie wpisy na naszym blogu
Wybierz osiedle:
crosscross-circle