Wiosna i domek z widokiem
Agata Zagórska-Golec
07 mar 2024
praca zdalna, workation, praca i odpoczynek, praca z psem, wyjazd z psem, domki z ogródkiem, domki z wifi, domki z biurkiem

Domek w górach i to domek z widokiem na góry to dobry start w sezon wiosenny. Jeżeli chcecie rozpocząć wyjazdowy sezon od górskich wycieczek, to polecamy jeden z ciekawszych rejonów górskich czyli rozległą Kotlinę Kłodzką. Kotlinę opasują Góry Bardzkie, Sowie, Stołowe (Szczeliniec Wielki 919 metrów), Bystrzyckie (Jagodna 978 metrów), Orlickie (Orlica 1084 metrów) i Masyw Śnieżnika (Śnieżnik 1425 metrów) we wschodnich Sudetach.

 

 

 

 

Moje Miejsce Polanica - Zdrój baza wypadowa w okoliczne góry

Uzdrowisko otoczone górami

Polanica-Zdrój to uzdrowiskowa miejscowość na Dolnym Śląsku, która często, w pierwszej chwili, kojarzy się właśnie z uzdrowiskami (co teraz widzisz? sanatoria, fajfy, dansingi, gofry...?). Ale charakter tej miejscowości bardzo się zmienia. Sanatoria w zabytkowych willach to nadal wizytówka Polanicy (piękna architektura!), ale doskonała lokalizacja i infrastruktura miasteczka przyciąga coraz więcej aktywnych turystów, którzy chcą poznać mnogość szlaków w Kotlinie Kłodzkiej.

 

Noclegi w Polanicy

Polanica-Zdrój ma całkiem sporą ofertę noclegową, ale Moje Miejsce Polanica-Zdrój jest unikatowe w swoim charakterze. Domki z widokiem na góry wyróżniają nas na tle konkurencji - w miasteczku dominują zabytkowe wille oraz hotele w których można wynająć pokój w różnym standardzie. W Moim Miejscu Polanica - Zdrój goście otrzymują apartament o różnym metrażu (od 35 do 80m2) z ogródkiem. Apartamenty są w pełni wyposażone (włącznie z kuchnią), komfortowo i nowocześnie urządzone.  Dodatkowo, u nas przyjmujemy psy i inne zwierzęta domowe (prywatny ogródek!),  co często jest problematyczne przy wynajmie pokoju czy też apartamentu.

 

Domki z widokiem

Położenie Mojego Miejsca to wspomniane widoki na góry (jesteśmy położeniu na zboczu), ale także świetna baza wypadowa na okoliczne szlaki oraz do centrum Polanicy - Zdroju.  Tuż obok osiedla zaczynają się szlaki turystyczne, a do centrum miasta możecie spokojnie wybrać się pieszo spokojną trasą. Wybierając na nocleg w Polanicy, Moje Miejsce Polanica - Zdrój, otrzymujecie komfort, wysoki standard, widoki na góry (możecie wybrać apartament z łazienką z oknem!), przestrzeń  i prywatny ogródek.

W góry z pserm

Wiele szlaków jest otwartych dla psów, co oznacza, że na wiosenną regenerację możecie wybrać się razem ze swoim czworonogiem. Chociaż wakacje z psem (psami) są coraz popularniejsze, to wciąż możecie napotkać przeszkody w postaci miejsca, które akceptuje obecność psów. Moje Miejsce Polanica - Zdrój również pod tym względem wybija się na tle innych możliwości noclegowych w Polanicy - Zdroju. Nie dość, że w Moim Miejscu nocleg z psem nie jest dla nas niczym "dziwnym" (jesteśmy miejscem przyjaznym zwierzętom domowym), to nasze apartamenty są zaprojektowane tak, żeby osoby podróżujące z psem mogły wybrać wygodny apartament pasujący do ich potrzeb.

W Moim Miejscu Polanica - Zdrój nie ma typowych domków takich, jak w Moim Miejscu Jura i Moim Miejscu Kazimierz.  Jednak, projekt osiedla pozwolił na stworzenie domów wielolokalowych z prywatnymi ogródkami. Oznacza to, że w większości z naszych apartamentów czujecie się, jak w domku: komfortowe wnętrze (wyposażona kuchnia, łazienka, oddzielne sypialnie), osobne wejście i prywatny ogródek.  Dzięki temu, macie własny teren dla Waszych czworonogów - ogródki są ogrodzone i są na wyłączność danego apartamentu.

Nocleg w Polanicy to szeroka oferta różnych opcji - od pojedynczych pokoi u prywatnych właścicieli, poprzez pokoje w zabytkowych willach i hotelach, aż do Mojego Miejsca Polanica - Zdrój, które łączy wszystkie potrzeby gości. Przestrzeń i wygoda, staranne wykończenie wnętrz, łazienki z oknem i wanną dające dodatkową możliwość relaksu oraz przestrzeń i widoki ze zbocza na którym jesteśmy położeni.

Do zobaczenia w Polanicy -Zdroju!

Zobacz także:
Zobacz wszystkie wpisy na naszym blogu
Wybierz osiedle:
crosscross-circle