Wielkanoc i śmigus dyngus ze strażakami
Agata Zagórska-Golec
21 lut 2024
praca zdalna, workation, praca i odpoczynek, praca z psem, wyjazd z psem, domki z ogródkiem, domki z wifi, domki z biurkiem

Rodzinna Wielkanoc pełna atrakcji i świątecznej atmosfery?  Tak! Święta w Moim Miejscu Jura lub w Moim Miejscu Kazimierz to czas dla Was - wygodne domy, świąteczna niespodzianka, animacje dla dzieci i... śmigus - dyngus ze strażakami!!!

Rodzinna Wielkanoc

Wielkanoc nieodłącznie wiąże się z pierwszymi oznakami wiosny! Śpiewające ptaki, kwitnące żonkile, cieplejsze promienie słońca.

Spędźcie Wielkanoc w Moim Miejscu - miejscu blisko natury, gdzie wypoczniecie i poświętujecie tak, jak lubicie najbardziej!

 

Rodzinna Wielkanoc coraz częściej staje się okazją do wspólnego wyjazdu i spotkania w większym gronie poza domem. Idealne miejsce na Wielkanoc, to miejsce, gdzie będziecie mogli razem spędzić czas, wypocząć, smacznie zjeść, wybrać się na spacery w otoczeniu natury, z dala od miasta. Wielkanoc poza domem to pomysł na rodzinne świętowanie i pełen relaks jednocześnie. I nie musicie martwić się o porządki ani o sprzątanie po wizycie gości - to już nasza rola. Brzmi chyba nieźle?

 

W Moim Miejscu czekają na Was wygodne, w pełni wyposażone domki. . Duży stół w salonie dla całej rodziny, oddzielne sypialnie na piętrze,  sofa z widokiem na prywatnym ogródek w którym możecie od rana wypatrywać pierwszych oznak wiosny. Macie psa? Zapraszamy na Wielkanoc z psem! W Waszym ogródku psiak może hasać od rana, a okolica będzie dla Was wspaniałą okazją do wspólnego spaceru.

Wielkanoc to także świąteczne jedzenie  - nie musicie martwić się o zakupy i przygotowania. Przygotowaliśmy dla Was świąteczne boxy, które dostarczymy do Waszych domków. Zobaczcie, jakie smakołyki czekają na Was w Moim Miejscu Jura i Moim Miejscu Kazimierz.

A jeśli będziecie mieli ochotę na wiosenne ognisko, to w Moim Miejscu wszystko jest przygotowane!

 

 

Wielkanocne atrakcje dla całej rodziny

Wielkanoc w Moim Miejscu to swobodny, radosny czas dla całej rodziny. Mamy dla Was sporo umilaczy czasu, ale oczywiście główną atrakcją będzie śmigus - dyngus ze strażakami! W Lany Poniedziałek, do Mojego Miejsca, wozem strażackim przyjadą strażacy... i będzie się działo! Jeśli będzie słonecznie i ciepło, możecie ścigać się z wodą z armatek, a jeśli aura będzie raczej chłodna, to obserwować wodny pokaz z nieco większej odległości. Wóz strażacki to dodatkowa atrakcja i nie tylko dzieci będą chciały zajrzeć do tajemniczego wnętrza.

Święta Wielkanocne w Moim Miejscu to także animacje dla dzieci w sobotnie popołudnie i rodzinny seans filmowy w niedzielę. A w domku, po przyjeździe, znajdziecie świąteczną niespodziankę na miły początek pobytu.

Moje Miejsce to rozległy teren tylko dla naszych gości, dlatego jeśli macie ochotę na rodzinną grę terenową Tajna Misja, to na miejscu macie do wyboru kilka scenariuszy. A może rodzinne poszukiwanie czekoladowego zajączka? W Moim Miejscu, wielkanocny zajączek ma mnóstwo terenu do ukrycia więc uzbrójcie się w cierpliwość i wytężcie wzrok.

Święta to czas wyjątkowy i zależy nam na tym, abyście nie musieli się spieszyć - dlatego przedłużyliśmy dla Was dobę hotelową do godziny 16.00. Możecie w pełni wykorzystać uroki Mojego Miejsca i spokojnie wracać do domu.

 

Sprawdźcie naszą ofertę na rodzinną Wielkanoc w Moim Miejscu i podarujcie sobie wyjątkowe Święta!

Rodzinna Wielkanoc w Moim Miejscu Jura

Rodzinna Wielkanoc w Moim Miejscu Kazimierz

 

 

Zobacz także:
Zobacz wszystkie wpisy na naszym blogu
Wybierz osiedle:
crosscross-circle