Rowerem przez Jurę
Agata Zagórska-Golec
21 kwi 2022
praca zdalna, workation, praca i odpoczynek, praca z psem, wyjazd z psem, domki z ogródkiem, domki z wifi, domki z biurkiem
Spis treści:

Czy wiecie, że Jura Krakowsko - Częstochowska to nie "tylko" mekka wspinaczy (ach te skałki!) ale też raj dla rowerzystów?

Zwiedzaj rowerem

I nieważne czy śmigasza prawie, że zawodowo czy też kochasz rower weekendowo, znajdziesz trasę skrojoną dla siebie. Samemu, z grupą przyjaciół, z dziećmi - wsiadajcie na rowery i poznawajcie Jurę z perspektywy własnego roweru!
Pomoże Wam w tym wyjątkowa aplikacja dla miłośników podróży rowerowych.

„Częstochowa. Brama na Jurę” - bo tak nazywa to użyteczne narzędzie na telefon - pozwoli odkryć gotowe nowe trasy rowerowe w Częstochowie i okolicach.
 „Aplikacja ma pomagać, ułatwiać, organizować i zaplanować swoje aktywności w mieście i na Jurze, z udziałem znajomych i rodzin z dziećmi” - mówi prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk.
 Aplikacja jest bezpłatna. Można ją ściągnąć na telefon ze sklepu z aplikacjami na telefony. Skorzystają z niej użytkownicy zarówno systemu Android, jak i iOS. Aplikacja umożliwia skorzystanie z gotowych tras, a także wyznaczenie własnych, w dodatku ze zdefiniowanym poziomem trudności. Dzięki nawigacji można wyznaczyć trasę w trzech dostępnych trybach: turystycznym, miejskim i szosowym.
Zobacz także:
Zobacz wszystkie wpisy na naszym blogu
Wybierz osiedle:
crosscross-circle