Pięknych Świąt
Agata Zagórska-Golec
19 gru 2022
praca zdalna, workation, praca i odpoczynek, praca z psem, wyjazd z psem, domki z ogródkiem, domki z wifi, domki z biurkiem

Życzymy wszystkim pięknych, radosnych, spokojnych Świąt i łaskawego dla wszystkich Nowego Roku.

Święta

Jak się czujecie przed Świętami? Do Wigilii zostało kilka dni, w większości domów są już choinki, dekoracje, czekają prezenty (u co bardziej zorganizowanych już popakowane). Na pewno macie też już przygotowane świąteczne menu. Mamy nadzieję, że w tym wyjątkowym, ale często dość zajętym czasie, pamiętacie o sobie, o bliskich i cieszycie się na myśl o prawdziwym prezencie, jaki już niedługo otrzymacie. Wspólny, niespieszny czas przy choince, w blasku światełek, świąteczne zapachy, podarki, zimowe spacery, długie rozmowy przy herbacie i grzanym winie i moc przytulasów to właśnie Święta i wspaniały prezent, jaki możemy sobie wzajemnie ofiarować.

W Moim Miejscu

W Moim Miejscu (Jura i Kazimierz) czekamy na Gości, sprawdzamy czy wszystko gotowe, czy choinki już w światełkach i czy "nasz" Mikołaj wie wszystko o przyjeżdżających do Mojego Miejsca dzieciach. Cieszymy się, że chcecie spędzać Święta u nas - we własnym rytmie, tak jak lubicie. Bez pośpiechu, bez sprzątania do samej Wigilii, bez stresu... Czekamy na Was, a wraz z nami cisza, spokój, piękna przyroda... i pyszne jedzenie.

Życzymy Wszystkim, aby nadchodzące Święta były cudownym czasem, który spędzicie tak, jak lubicie najbardziej, a Nowy 2023 Rok niech okaże się dla wszystkich łaskawszy od ustępującego 2022r. Wszystkiego dobrego!

Zobacz także:
Zobacz wszystkie wpisy na naszym blogu
Wybierz osiedle:
crosscross-circle