Nie masz ferii i urlopu?
Agata Zagórska-Golec
20 sty 2024
praca zdalna, workation, praca i odpoczynek, praca z psem, wyjazd z psem, domki z ogródkiem, domki z wifi, domki z biurkiem

Szef "niedobry" nie chce dać urlopu albo szkoda Ci  urlopu na zimowy relaks, bo co poczniesz wiosną i latem? No cóż, życie, ale trzeba powalczyć o swój dobrostan i znaleźć rozwiązanie. Korzystając ze zmian, jakie wprowadził wstrętny Covid, wielu z Was ma możliwość pracy zdalnej. A jeśli praca zdalna, to...

Workation! Pracuj i odpoczywaj

W Moim Miejscu możesz komfortowo pracować i wypoczywać. W naszych domkach masz w pełni wyposażoną kuchnię (w tym kawiarkę do aromatycznej kawy), wygodny salon, a na piętrze dwie oddzielne sypialnie. W jednej z nich czeka na Ciebie biurko z widokiem na zieleń. Jeśli potrzebujesz drugiego biurka - po prostu daj znać.  Z doświadczenia wiemy, że praca na naszej kanapie też cieszy się powodzeniem. Szybkie WiFi, możliwość wydruku, skorzystania z pralki. A jeśli przyjedziecie większą grupą i chcielibyście razem popracować, macie możliwość skorzystania z sali konferencyjnej (rzutnik, ekran, flipchart, wyposażenie pozwalające na korzystanie z kawy, herbaty). Możecie przy okazji zintegrować zespół i zadbać o dobre relacje w swoim teamie. Poznaj nasze obiekty i przekonaj się, że praca zdalna w takich warunkach może być naprawdę przyjemna.

 

Praca zdalna i workation daje nam możliwość odmiany, odpoczynku bez korzystania z urlopu, odświeżenia głowy,  zwiększenia produktywności dzięki przebywaniu w nowym otoczeniu oraz możliwości spędzania wolnego czasu inaczej, niż na co dzień (spacery, wspinaczka, sauna).

 

 

praca zdalna, workation, praca i odpoczynek, praca z psem, wyjazd z psem, domki z ogródkiem, domki z wifi, domki z biurkiem, praca w ogródku, taras, sauna
Praca zdalna i wypoczynek - dlaczego Szef powinien się z tego cieszyć

Workation zyskuje coraz większą popularność. Wymuszona praca zdalna w 2020 r. zmieniła myślenie, że pracując zdalnie, pracujemy mniej wydajnie. A łącząc pracę z odpoczynkiem, z dala od biura nasza wydajność rośnie. Dbamy o tzw. dobrostan: regeneracja, odpoczynek, "wolna" głowa, obrona przed wypaleniem zawodowym.

 

Jak przekonać szefa do workation? Na szczęście coraz więcej organizacji nie obawia się tej formy pracy i coraz łatwiej wyrwać się na jakiś czas w fajne miejsce i łączyć pracę z odpoczynkiem.

 

Workation to pozytywny wpływ na naszą psychikę. Pracujemy w nowym, przyjemnym otoczeniu, a po pracy / w czasie przerwy w pracy, możemy zrobić to, co sprawia nam przyjemność. Pracując w Moim Miejscu, możecie spacerować, wspinać się na skałkach, jeździć rowerem, ruszyć w góry.

 

Zmiana środowiska przyczynia się do kreatywności i innowacyjności.  Workation to też forma benefitu, która zwiększa satysfakcję i lojalność pracowników.

 

I Szefowie, pamiętajcie, że firmy oferujące workation są postrzegane jako bardziej innowacyjne, dbające o balans pomiędzy pracą i życiem prywatnym.

 

 

Pracuj zdalnie w komfortowym domku z kominkiem i własnym ogródkiem

W Moim Miejscu Jura, Moim Miejscu Kazimierz, Moim Miejscu Polanica-Zdrój czekają na Was komfortowe domki z prywatnymi ogródkami (możecie przyjechać na workation z psem), WiFi i inne udogodnienia (możliwość wydruku, prania, skorzystania z sali). Pracując zdalnie w Moim Miejscu, możecie zrelaksować się w saunie, jacuzzi, skorzystać z boisk sportowych, a przede wszystkim z malowniczej okolicy na spacery, bieganie, jeżdżenie rowerem.

 

Jeśli macie znajomych, którzy też mogą wybrać opcję workation, nasze domki dają Wam możliwość zamieszkania razem z zachowaniem pełnego komfortu pracy i wypoczynku.

 

Wkrótce przygotujemy dla Was specjalną ofertę na workation. Zadbajcie o siebie i popracujcie zdalnie z Mojego Miejsca.

 

A tymczasem, owocnej pracy i ciekawych aktywności w czasie wolnym.

 

Pamiętajcie, że ferie zimowe trwają jeszcze przez 4 tygodnie! To doskonała okazja, żeby przetestować tygodniowe workation w Moim Miejscu Jura lub Moim Miejscu Kazimierz. U nas dzieciaki zapomną o nudzie, a Wy w spokoju będziecie mogli pracować zdalnie. Serdecznie zapraszamy!

Zobacz także:
Zobacz wszystkie wpisy na naszym blogu
Wybierz osiedle:
crosscross-circle