Masz psa i planujesz ferie? W Moim Miejscu wypoczniesz całą rodziną!
Agata Zagórska-Golec
19 gru 2023
praca zdalna, workation, praca i odpoczynek, praca z psem, wyjazd z psem, domki z ogródkiem, domki z wifi, domki z biurkiem

Zima, śnieg (oby wrócił!), magiczne spacery, zmrożone policzki i zmrożone...łapki. Zmrożone, ale szczęśliwe. Co oznacza dla Was i Waszego psa zima? Większość psów, które znamy na widok śniegu szaleje z radości!  Moje Miejsce  serdecznie zaprasza Was i Waszych czworonożnych przyjaciół do przeżycia wyjątkowego, zimowego wypoczynku podczas ferii zimowych 2024. Ferie z psem to prawdziwie rodzinny wyjazd! Urok sezonu zimowego podkreśla możliwość dzielenia go z ukochanym pupilem, wspólne spacery, zabawy na śniegu, odkrywanie nowych szlaków. Zarówno ferie na Jurze   (Moje Miejsce Jura) jak i  ferie na Lubelszczyźnie (Moje Miejsce Kazimierz) to odkrywanie malowniczych rejonów Polski, gdzie można wypocząć blisko natury, z dala od pędzących miast. Ferie w Moim Miejscu Jura to długie spacery po leśnych szlakach  w których co chwila spotkacie niesamowite formacje skalne (idealne do wspinania), a Lubelszczyzna zaoferuje wąwozy lessowe (jeden z bardziej znanych to Wąwóz Korzeniowy Dół). 

Oczywiście, nie zapominamy o psach i innych zwierzach domowych. Ferie rodzinne w Moim Miejscu oznaczają też ferie z psem czy ferie całą rodziną!

 

Aktywnie z psem

Dla psiaków,  zarówno  w Moim Miejscu Jura, jak i w Moim Miejscu Kazimierz,  macie dużo bezpiecznej przestrzeni na której można pospacerować i aktywnie pobawić się z psem. Na Jurze, dodatkowo stworzyliśmy wybieg/plac zabaw dla psów. Twój pupil może się tam wyszaleć, poznać nowych przyjaciół i cieszyć się orzeźwiającym zimowym powietrzem.

Okolica naszych osiedli to przestrzeń, cisza, spokój, mnogość zapachów dla psich nosów. Jeśli chcecie spędzić rodzinne ferie z  psem (lub psami) to zapraszamy do Mojego Miejsca.  Tylko od Was zależy, ile czasu spędzicie na aktywnych spacerach. Okolice Mojego Miejsca to mnogość pięknych szlaków turystycznych, lasy i łąki czyli to, co czworonogi lubią  najbardziej. A po powrocie, czeka na Was  przytulny, wygodny dom. 

Domki z ogródkiem

Goście z psami, którzy u nas byli, zawsze podkreślają, jak ważne było dla nich posiadanie własnego ogródka.  Wiemy, że Wasz komfort zależy też od komfortu Waszego zwierzaka, dlatego u nas mieszkacie w domkach z ogródkami. Już od rana pies może poznawać nosem okolicę, a  może uda poznać się psiego sąsiada? Poczucia bezpieczeństwa dodaje też fakt, że całe osiedle jest ogrodzone i nie grozi Wam ucieczka psiaka z osiedla za zającem, który akurat pojawił się w zasięgu wzroku (nosa?) ani wizyta nieproszonych gości z zewnątrz.

Rano, gdy Wy jeszcze nieco zaspani przygotowujecie kawę, pies może już biec do ogródka i korzystać ze swoich psich wakacji. Moje Miejsce to miejsce idealne na ferie z psem -  sprawdźcie sami - zerknijcie na ofertę ferii zimowych 2024r i do zobaczenia w Moim Miejscu!

 

Moje Miejsce Jura: Oferta na ferie zimowe z psem 2024 - Jura Krakowsko-Częstochowska

Moje Miejsce Kazimierz: Oferta na ferie zimowe z psem 2024 - Kazimierz Dolny.

Zobacz także:
Zobacz wszystkie wpisy na naszym blogu
Wybierz osiedle:
crosscross-circle