Idealny nocleg na majówkę
Agata Zagórska-Golec
27 mar 2024
praca zdalna, workation, praca i odpoczynek, praca z psem, wyjazd z psem, domki z ogródkiem, domki z wifi, domki z biurkiem

Majówka to już taka wypoczynkowa “tradycja” - sprawdzamy, jak w danym roku układają się 1 i 3 maja i zaczynamy planowanie. A majowy weekend w tym roku jest naprawdę długi! Jeżeli weźmiecie 3 dni urlopu, Wasza majówka będzie trwała 9 dni czyli porządny, wiosenny urlop.

 

 

 

 

 

 

Na majówkę - domki z ogródkami

Długi, majowy weekend to często szansa na spotkanie i wyjazd w większym gronie. W wakacje, zgranie terminów może być wyzwaniem, a wydłużenie majowego weekendu tak, żeby móc wyjechać większą ekipą, okazuje się znacznie prostsze.

 

Jeżeli planujecie rodzinną majówkę, długi weekend ze znajomymi, majówkę z psem (i z rodziną i ze znajomymi) to zapraszamy do Mojego Miejsca Jura lub Mojego Miejsca Kazimierz. Czyli zamieńcie pokój hotelowy na domek z ogródkiem! U nas na pewno komfortowo wypoczniecie także przyjeżdżając większą grupą. 

 

 Komfortowe, w pełni wyposażone domki z ogródkami, salon z aneksem kuchennym (jest wszystko, czego potrzeba do wygodnego przygotowania posiłków), dwie duże, oddzielne sypialnie z hotelowymi łóżkami, wygodna łazienka z prysznicem. I oczywiście zadaszony taras z meblami ogrodowymi. Plus widok na zieleń, cisza, spokój… 

Możecie wybrać sąsiadujące ze sobą domki i połączyć ogródki.

 

Majówka to oczywiście grillowanie - w ramach pobytu, 1 maja, przygotujemy dla Was pieczone kiełbaski oraz lokalne piwo do degustacji lub lampkę prossecco w ramach poczęstunku.
Oczywiście, w  ogródkach czekają na was grille ogrodowe, a na wspólnym terenie miejsca ogniskowe. 

Rodzinna majówka

Rodzinna majówka w Moim Miejscu to także atrakcje dla dzieci. W czwartek 2 maja zapraszamy na animacje z super Anią, a w sobotę 4 maja na wieczorny seans filmowy. Oczywiście, dzieci cały czas mają do dyspozycji plac zabaw a’la małpi gaj, duże, naziemne trampoliny, boiska sportowe i dużo bezpiecznej przestrzeni. 

 

A rodziców zapraszamy na leżaki, kocyki lub/i do sauny dla pełnej regeneracji.

 

Sprawdźcie nasze oferty na majówkę i szykujcie się na wyjątkowy relaks!

MAJÓWKA w Moim Miejscu Jura (mmresort.com)

MAJÓWKA w Moim Miejscu Kazimierz (mmresort.com)

Zobacz także:
Zobacz wszystkie wpisy na naszym blogu
Wybierz osiedle:
crosscross-circle