Grudzień w Moim Miejscu
Agata Zagórska-Golec
15 gru 2023
praca zdalna, workation, praca i odpoczynek, praca z psem, wyjazd z psem, domki z ogródkiem, domki z wifi, domki z biurkiem

Jak co roku o tej porze, myślami przenosimy się do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i początku Nowego Roku. W Moim Miejscu Jura i Moim Miejscu Kazimierz przygotowujemy się na przyjazd naszych Gości, którzy zdecydowali się na spędzenie u nas tego wyjątkowego czasu 🙂 

Pomysł na Święta

Czy ten magiczny okres kojarzy się Wam ze spokojem i odpoczynkiem? Większości raczej na odwrót 🙂 W Moim Miejscu Święta i Sylwester w stylu SLOW to coś, czym możemy się pochwalić. Bez sprzątania, bez nerwów, bez stresu. Można skupić się wtedy na najważniejszym - atmosferze, wspólnych chwilach z bliskimi, kontaktem z naturą. Nasze komfortowe domki są wyposażone we wszystko, czego wam potrzeba -  salon, wygodne sypialnie, prywatny ogródek. A do tego, choinka ze światełkami oraz ozdoby do własnego przygotowania - mamy nadzieję, że taka wspólna, świąteczna aktywność wprowadzi Was w doskonały nastrój. A potem, czas na długie rozmowy przy choince, kominku i  grzane wino - to już czuć w powietrzu 🙂

Sylwester inaczej - w domku z ogródkiem, bez fajerwerków

Nasze osiedla są przyjazne zwierzakom,  dlatego u nas nie uświadczycie fajerwerków na świętowanie końca roku. Zależy nam, aby Wasi czworonożni przyjaciele mieli równie przyjemny pobyt, co Wy. Nasze osiedla otoczone są przez lasy i dzikie zwierzęta, więc tym bardziej nie wyobrażamy sobie zafundowania tej traumatycznej atrakcji ich mieszkańcom. A świętować można u nas na różne sposoby - ognisko, toast pod gwiazdami, sesja w saunie, tańce w świetlicy lub spokojny wieczór we własnym domku.

Nowy Rok proponujemy rozpocząć od spaceru - zarówno Jura Krakowsko - Częstochowska (Moje Miejsce Jura), jak i Lubelszczyzna (Moje Miejsce Kazimierz) to przepiękne rejony Polski z mnogością szlaków. Na Jurze, spacerując po lasach, natkniecie się na różnorodne formacje skalne (uwielbiane przez wspinaczy), a na Lubelszczyźnie można wspólnie eksplorować lessowe wąwozy.

Polanica - Zdrój, gdzie właśnie kończymy trzecie osiedle, to rejon górski ze szlakami o różnym stopniu trudności - na pewno znajdziecie coś dla siebie. A jeżeli tylko Wasz pies się na to zgodzi, możecie wyskoczyć na narty do Zieleńca.

 

Święta i Sylwester w Moim Miejscu - u nas naprawdę odpoczniecie

Jeśli szukacie miejsca na prawdziwy relaks, możliwość spędzenia Świąt i Sylwestra razem z Waszym psem, marzą Wam się spacery po lessowych wąwozach lub jurajskich skałkach, a do tego nie lubicie okołoświątecznego rozgardiaszu, a głośny Sylwester przyprawia Was o ból głowy, to na kolejne Święta i Sylwestra zapraszamy do nas!

Niezależnie czy wybierzecie Jurę Krakowsko-Częstochowską (Moje Miejsce Jura), piękną Lubelszczyznę (Moje Miejsce Kazimierz) czy górskie klimaty (Moje Miejsce Polanica - Zdrój) to w każdym Miejscu czekać na Was będzie komfortowy dom, cisza, spokój i piękne tereny do wspólnych spacerów. Oczywiście, nie zabraknie atrakcji dodatkowych w postaci wizyty Mikołaja, sesji w saunie i ogniska.

 

A tymczasem, wszystkim życzymy wspaniałych Świąt spędzonych w Waszym rytmie. Oby przyszły rok okazał się pełny przyjemnych niespodzianek.

Mamy nadzieję spotkać się z Wami na naszych osiedlach.

Zobacz także:
Zobacz wszystkie wpisy na naszym blogu
Wybierz osiedle:
crosscross-circle