FERIE ZIMOWE CZAS START!
Agata Zagórska-Golec
03 sty 2024
praca zdalna, workation, praca i odpoczynek, praca z psem, wyjazd z psem, domki z ogródkiem, domki z wifi, domki z biurkiem

Niedawno były Święta i Sylwester, a już do drzwi pukają ferie zimowe. Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na miejsce na rodzinny wypoczynek, a planujecie rodzinne ferie poza domem, to sprawdźcie ofertę na ferie w Moim Miejscu Kazimierz.

 

Moje Miejsce Kazimierz - idealne na rodzinne ferie

Miło spędzone ferie zależą nie tylko od otoczenia, ale też od tego, gdzie mieszkamy. W Moim Miejscu Kazimierz czekają na Was wygodne, przytulne, w pełni wyposażone domki z ogódkami.

W domku wygodnie spędzi czas 4-6 osobowa rodzina... razem z psem. Jesteśmy psiolubni i dlatego planując u nas ferie, nie musicie planować opieki nad Waszym zwierzakiem (oczywiście, przyjmujemy też koty, króliki, świnki morskie...).

Osiedle jest ogrodzone i tym samym bezpieczne dla bawiących się dzieci (i psów).

A zimowe ferie to oczywiście śnieżny czas! I mimo, że aktualnie aura nas nie rozpieszcza, to prognozy pogody wskazują powracającą zimę. I to z przytupem!  Macie duże szanse, aby Wasze ferie były naprawdę zimowe mimo, że nie będziecie w górach.

 

Wybierając Moje Miejsce Kazimierz na ferie, (zaledwie półtorej godziny od Warszawy - zaraz ruszają ferie w mazowieckim!) możecie liczyć na fajnie spędzony czas. Pobyt rozpoczniecie od powitalnego ogniska z kiełbaskami. W naszej świetlicy czekać będzie też zimowy bar z grzanym winem. A w kolejne dni tygodnia  to super ciekawe warsztaty i animacje dla dzieci (poniedziałki, środy, czwartki) oraz wspólny wieczór filmowy (wtorki).

Moje Miejsce Kazimierz to także duży, ogrodzony teren na którym znajdziecie saunę, jacuzzi, plac zabaw (tak, tak, używany także zimą) i duża świetlica (polecamy grę w piłkarzyki lub/i rodzinne rozgrywki w planszówki).

Jeżeli nie wiecie jeszcze, jakie miejsce na ferie zimowe wybrać, to sprawdźcie naszą ofertę Ferie zimowe w Moim Miejscu Kazimierz.  Wybierając tygodniowy pobyt sobota - sobota dostaniecie od nas box lokalnych przysmaków o wartości 400 zł - zdecydowanie polecamy, sami jedliśmy już nie raz...

Uroki Lubelszczyzny na ferie

Ferie w Moim Miejscu Kazimierz to okazja do zobaczenia klimatycznych miast i miasteczek. Najbliżej nas jest oczywiście Kazimierz Dolny z historycznym rynkiem, Górą Trzech Krzyży (punkt widokowy na miasto). Dla dzieci czeka Muzeum Klocków Lego oraz Muzeum Koguta. Polecamy także Nałęczów oraz renesansowe miasto Lublin. Lublin to piękna starówka ze Wzgórzem Zamkowym, Brama Krakowska i inne zabytki architektury. Jako rodzinną atrakcje polecamy także Teatr Imaginarium - posłuchajcie opowieści o mistycznym i tajemniczym Lublinie, którą tworzy mikrospektakl ukazany za pomocą teatrzyków mechanicznych.

Rodzinne ferie to oczywiście lodowisko! W Lublinie czeka na Was Icemania  - kryte lodowisko z pełnowymiarową taflą. A gdy dzieci zaczną "marudzić" o pluskanie w wodzie, wybierzcie się do AQUAPARK  - zjeżdżalnie rodzinne, zjeżdżalnie rurowe, rwąca rzeka i Wasze zimowe ferie nabierają tempa.

 

Atrakcji jest dużo więcej, spójrzcie na przygotowaną przez nas mapę.

Ferie i narty na Lubelszczyźnie

Lubelszczyzna i narty?  Ależ tak! Rodzinne ferie na nartach są możliwe. W okolicy znajdziecie dwa stoki narciarskie. Najbliżej Mojego Miejsca Kazimierz jest Ośrodek Narciarski w Rąblowie. Oprócz naśnieżanego i oświetlonego stoku (zima wróci i ma być do końca lutego!) czeka na Was górka saneczkowa i karuzela dla dzieci. Rąblów oddalony jest zaledwie kilka minut samochodem od naszego osiedla.  Trochę dalej jest drugi stok - Stacja Narciarska Kazimierz Dolny. Jeśli potrzebujecie urozmaicenia, warto połączyć oba miejsca planując rodzinne narty.

 

Zimowe ferie w Moim Miejscu Kazimierz to super pomysł dla rodzin, które niekoniecznie chcą jechać / lecieć w góry,  które szukają wygodnego miejsca dla siebie i psa, które cenią spacery po ośnieżonym lesie i możliwość spędzenia razem czasu w przyjemnych okolicznościach przyrody i osiedla ;_)  I w bardzo wygodnym domku, oczywiście.

 

Oferta na zimowe ferie w Moim Miejscu Kazimierzu tutaj. Do zobaczenia wkrótce!

Zobacz także:
Zobacz wszystkie wpisy na naszym blogu
Wybierz osiedle:
crosscross-circle