Ferie na Jurze
Agata Zagórska-Golec
28 gru 2023
praca zdalna, workation, praca i odpoczynek, praca z psem, wyjazd z psem, domki z ogródkiem, domki z wifi, domki z biurkiem

Ferie w Moim Miejscu Jura to odpoczynek z dala od tłumów i zgiełku. Czekają na Was wygodne, przytulne i w pełni wyposażone domki z ogródkami, spokojne otoczenie i osiedlowe udogodnienia.

Moje Miejsce Jura to miejsce na ferie zimowe z dziećmi, dla których przygotowaliśmy masę atrakcji. Jeśli macie psa lub inne zwierzaki domowe - zapraszamy na zimowe ferie całą rodziną, także tą psią. 

 

Jura? A gdzie to jest?

No właśnie, gdzie ta Jura? Jura Krakowsko-Częstochowska to wyjątkowo malowniczy rejon Polski z piękną przyrodą, mnogością szlaków turystycznych oraz zamków i warowni. Osiedle Moje Miejsce Jura to idealna baza wypadowa podczas ferii zimowych.  Osiedle położone jest tuż przy Parku Krajobrazowym Orlich Gniazd oraz w pobliżu  Szlaku Orlich Gniazd. Na trasie tego szlaku znajdują się ruiny zamków, m.in Mirów, Morsko, Ogrodzieniec, Smoleń  i Ojców oraz odbudowane zamki w Pieskowej Skale i Bobolicach. 

Ferie w Moim Miejscu Jura to okazja do zobaczenia  Rezerwatu Góry Zborów, Okiennika Wielkiego oraz liczne formacje skalne w otaczających osiedle lasach. A jeśli zatęsknicie za miastem, to wybierzcie się do Krakowa - zaledwie 1.5h samochodem i możecie spędzić dzień ze Smokiem Wawelskim.  I pamiętajcie, że u nas możecie spędzić ferie całą rodziną włącznie z Waszymi zwierzakami domowymi. 

I co tam jeszcze mogę robić?

Narty w ferie? Jeśli chcielibyście pojeździć na nartach będąc w Moim Miejscu Jura, to do Waszej dyspozycji są dwa stoki narciarskie, tylko 20 minut od naszedgo osiedla: Cisowa i Smoleń - SKI. Stoki są oświetlone, naśnieżane i możecie rodzinnie potrenować jazdę na nartach. 

Wiadomo, że większość dzieci lubi też wodne szaleństwo. Jeśli u Was jest podobnie, to skoczcie do Wodny Park Jura w Łazach

Jeśli chcecie spróbować czegoś innego, zapraszamy na wrotki. Trzebiński Park Rozrywki w Myślachowicach zapewnia świetną zabawę, a my dodatkowo zapewniamy do niego 15% zniżki 🙂 

Wciąż mało pomysłów na wycieczki? Jeśli tak, przenieście się do magicznego świata baśni i zobaczcie znane historie w specjalnym wydaniu Ogrodu Świateł w Katowicach lub w Krakowie. 

 

Słodko leniuchować

Gdybyście nie byli w nastroju na wyjazdy, przygotowaliśmy szeroką ofertę zimowych atrakcji na osiedlu. Zimowe ferie  zaczynamy sobotnim wieczornym chillem z muzyką na żywo, ogniskiem z kiełbaskami i barem zimowym. Rodzinne ferie na Jurze to także bogaty program animacji dla dzieci z doświadczonymi animatorami ( poniedziałek i czwartek). Dla najbardziej wymagających mamy coś specjalnego - środowe spotkania z ratownikami Jurajskiej Grupy GOPR oraz ich górską karetką! 

 

Pełną propozycję tego, co możecie robić podczas ferii na Jurze znajdziecie tutaj .

Najlepiej zaplanować u nas 7-dniowy pobyt, który umożliwi Wam skorzystanie ze wszystkich rozrywek 🙂 Zapewniamy, że tydzień ferii zleci baaaardzo przyjemnie i niestety za szybko.  I zgarniecie na niego aż 20% rabatu! Szczegóły pod tym linkiem: Oferta na ferie zimowe 2024.

Zobacz także:
Zobacz wszystkie wpisy na naszym blogu
Wybierz osiedle:
crosscross-circle