Domki na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej
Agata Zagórska-Golec
13 mar 2024
praca zdalna, workation, praca i odpoczynek, praca z psem, wyjazd z psem, domki z ogródkiem, domki z wifi, domki z biurkiem
Spis treści:

Kto zna uroki Jury ręka w górę!

A kto nie zna, pora, żeby poznał. Jura Krakowsko-Częstochowska to wyjątkowy rejon - tutaj rządzi przyroda, w lasach ukryte są wapienne formacje skalne, a na Szlaku Orlich Gniazd górują zamki, twierdze i warownie. Park Krajobrazowy Orlich Gniazd to lasy bukowe i sosnowe, wśród których można spacerować godzinami w ciszy i spokoju. Tereny Jury są doskonałe dla ludzi podróżujących z psem, dla osób ceniących wycieczki rowerowe i oczywiście dla wspinaczy.

Nocleg na Jurze

Wybierając się na krótszy lub dłuższy urlop na Jurę, na pewno rozglądacie się za noclegiem. To, w jakim składzie podróżujecie i co lubicie robić, definiuje warunki, jakie powinien spełniać nocleg. Jura ma do zaoferowania sporo agroturystyk i hoteli - część położona jest na tzw. odludziu ale blisko skałek i terenów spacerów, część bliżej "cywilizacji". Moje Miejsce Jura (całoroczne domki z ogródkami),  znajduje się w centralnej części Jury Krakowsko - Częstochowskiej i łączy wiele oczekiwań bardzo różnych grup turystów. Domki z prywatnym ogródkiem, wygodne sypialnie, wyposażona kuchnia przyciągają do nas miłośników psów, którzy urlop spędzają ze swoim psem. Położenie Mojego Miejsca przy Parku Krajobrazowym Orlich Gniazd i bliskość skałek przyciąga fanów wspinaczki skałkowej. Również rodziny z dziećmi są naszymi częstymi gośćmi - wygodny domek oraz rozległy teren z atrakcjami (basen, sauna, plac zabaw itp.) to komfortowa baza dla rodziny.

 

Dzięki położeniu na uboczu, dominuje u nas cisza i spokój. Jednocześnie, wychodząc od nas, możecie od razu ruszać na zielone szlaki i odkrywać rejony Jury.

 

Całoroczne domki z kominkami, jakie u nas znajdziecie, dają możliwość wypoczynku cały rok. W niskim sezonie (czyli np. teraz), możecie wynająć cały domek w bardzo korzystnej cenie, a jednocześnie cieszyć się swobodą na szlakach i w innych miejscach turystycznych. 

 

Na osiedlu macie do dyspozycji saunę, świetlicę z piłkarzykami i stołem do ping-ponga, boiska sportowe, plac zabaw, miejsca ogniskowe - a wszystko na prawie 4ha terenu! W tym, 1ha prywatnego lasu - doskonały na poranny spacer z psem lub swobodną przebieżkę Waszego dziecka. 

 

Wiosenna regeneracja na Jurze - najlepsza w Moim Miejscu Jura! Sprawdźcie naszą wiosenną ofertę i do zobaczenia w Moim Miejscu!

 

Sprawdź naszą ofertę: Domki na Jurze

 

praca zdalna, workation, praca i odpoczynek, praca z psem, wyjazd z psem, domki z ogródkiem, domki z wifi, domki z biurkiem, praca w ogródku, taras, sauna
Zobacz także:
Zobacz wszystkie wpisy na naszym blogu
Wybierz osiedle:
crosscross-circle