Moje Miejsce to także nasze miejsce
Stworzyliśmy Moje Miejsce jako miejsce wypoczynku, z którego sami chcielibyśmy korzystać. Nasze domy są idealnym miejscem na bezpieczny rodzinny relaks, a także na urlop z czworonogiem. Idea osiedla jest próbą powrotu do sprawdzonych wzorców, gdzie dzieciaki z sąsiedztwa mogą wspólnie się bawić i budować nowe znajomości, gdy rodzice mają wyczekiwany czas dla siebie. Zależy nam, żeby każdy Gość poczuł się u nas, jak w domu.
Poznaj nasz zespół
Agata, Paweł i Wiktor to trzy osoby, które postawiły sobie za cel zmianę na polskim rynku usług noclegowych. W wyjątkowych regionach Polski, wspólnie, tworzą sieć unikalnych osiedli turystycznych. Mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem zawodowym na polu budownictwa, zarządzania projektami, planowania i realizacji procesów inwestycyjnych, sprzedaży, marketingu i komunikacji. Kompetencje, doświadczenia i umiejętności Zespołu idealnie się uzupełniają, dzięki czemu powstało Moje Miejsce.
Zainwestuj w Moim Miejscu

Moje Miejsce to długofalowy projekt, którego celem jest stworzenie sieci osiedli inwestycyjno-wypoczynkowych w najpiękniejszych zakątkach Polski. Nasze osiedla powstają w regionach atrakcyjnych pod względem przyrodniczym, krajobrazowym i turystycznym, ale z dala od dużych miast, zgiełku i tłumów. Stawiamy na spokój, przestrzeń i bliskość natury. Idea dla wszystkich lokalizacji Mojego Miejsca jest taka sama - budujemy osiedla w starannie wybranym miejscu, utrzymujemy wysoki standard domów, apartamentów i wspólnego terenu rekreacyjnego.

Znajdujemy Inwestorów, którzy podzielają nasze spojrzenie na idealny wypoczynek, kupują nasze nieruchomości i wspólnie z nami tworzą niepowtarzalny klimat Mojego Miejsca.

Zainwestuj
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nasz blog!
Znajdziesz w nim m.in. bazę wiedzy o osiedlach, okolicznych atrakcjach, aktualnych wydarzeniach. Staramy się na bieżąco pisać o tym, co może zaciekawić naszych Gości. Zachęcamy do śledzenia bloga - mamy nadzieję, że skusi Cię do przyjazdu do Mojego Miejsca.
Zobacz wszystkie wpisy na naszym blogu
Poczuj klimat naszych osiedli
Zanim do nas przyjedziesz, obejrzyj koniecznie galerię zdjęć. Sprawdź standard naszych domów i apartamentów oraz zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie na terenie osiedli.
Wybierz osiedle:
crosscross-circle