MAJÓWKA w Moim Miejscu Kazimierz
Czas najwyższy pomyśleć o MAJÓWCE! Tradycyjnie już ten długi weekend stoi pod znakiem spotkań z przyjaciółmi, wspólnego grillowania i dobrej zabawy. Zapraszamy do Mojego Miejsca Kazimierz na Lubelszczyźnie, gdzie specjalnie dla naszych Gości przygotowaliśmy pobyt z atrakcjami :) Nie czekaj, rezerwuj! Gwarantujemy wypoczynek na łonie natury i niespieszne celebrowanie pierwszych majowych dni w tym roku.
Data Przyjazdu:
14
sty
22'
Data Wyjazdu:
13
sty
22'
Zarezerwuj tę ofertę
ZAMIEŃ POKÓJ HOTELOWY NA DOM Z OGRÓDKIEM
i spędź MAJÓWKĘ tak, jak lubisz - w Moim Miejscu Kazimierz!

 

 

Oferta MAJÓWKA w Moim Miejscu Kazimierz obejmuje następujące elementy:

  1. min. 4 doby w komfortowym domu z pełnym wyposażeniem dla maksymalnie 6 osób, każdy dom z własnym ogrodzonym ogródkiem,
  2. wspólne grillowanie na terenie osiedla - w ramach pobytu przygotujemy dla Was pieczone kiełbaski, będziecie mogli napić się również regionalnego piwa oraz skusić się na lampkę prosecco (alkohol w ramach degustacji, nie prowadzimy sprzedaży) - 01.05. (środa),
  3. popołudniowe animacje dla najmłodszych Gości - 02.05. (czwartek),
  4. wieczorny seans filmowy na dużym ekranie w świetlicy - 04.05. (sobota).

 

Za dodatkową opłatą:

  • wynajem rowerów,
  • seans w saunie lub jacuzzi.

 

Jesteśmy obiektem przyjaznym zwierzętom! Możecie przyjechać do nas ze swoim czworonogiem. 

 

 

Moje Miejsce Kazimierz znajduje się w miejscowości Zaborze na Lubelszczyźnie - w połowie drogi między Kazimierzem Dolnym a Nałęczowem. Zastanawiacie się, co ciekawego można zobaczyć w okolicy? Opis atrakcji znajdziecie TUTAJ. Mapę z zaznaczonymi ważnymi punktami wokół naszego osiedla znajdziecie TUTAJ. Zachęcamy do zajrzenia na stronę Krainy Wąwozów Lessowych, gdzie również znajdziecie wiele ciekawych informacji na temat regionu, jego zabytków oraz wydarzeń, w jakich możecie wziąć udział.

 

 

Chcecie przyjechać na dłużej? Skontaktujcie się z nami mailowo lub telefonicznie!

 

bianka@mmresort.com

tel. 532 376 290

 

Ważne informacje:
Zameldowanie:
16:00
Wymeldowanie:
11:00
Polityka względem zwierząt
Akceptujemy kulturalne zwierzęta domowe za dopłatą: 100 zł - pobyt do 3 dób, 200 zł - pobyt 4-7 dób, 300 zł - pobyt powyżej 7 dób. Dopłata za kolejne zwierzęta (maksymalnie 3 w jednym domu) - 100 zł.
Parking - informacje
Parking bezpłatny dla wszystkich gości hotelu - nie wymaga rezerwacji.
Warunki anulacji
Rezerwacja może być bezkosztowo anulowana w terminie do 30 dni przed przyjazdem, W takim przypadku wpłacona przedpłata zostanie zwrócona w terminie 7 dni od zgłoszenia anulowania rezerwacji. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie lub niepojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu obiekt obciąży gościa za 30.00% wartości rezerwacji. W celu zagwarantowania rezerwacji wymagane jest podanie danych karty kredytowej lub dokonanie przedpłaty za 30.00% wartości rezerwacji za pośrednictwem systemu płatności online.
Poczuj klimat naszych osiedli
Zanim do nas przyjedziesz, obejrzyj koniecznie galerię zdjęć. Sprawdź standard naszych domów i apartamentów oraz zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie na terenie osiedli.
Zarezerwuj tę ofertę
Wybierz osiedle:
crosscross-circle