Wakacje first minute
Agata Zagórska-Golec
03 kwi 2024
praca zdalna, workation, praca i odpoczynek, praca z psem, wyjazd z psem, domki z ogródkiem, domki z wifi, domki z biurkiem

Dopiero mieliśmy Wielkanoc z iście letnią pogodą, za pasem majówka, a my już mamy dla Was ofertę specjalną na wakacje! Rodzinne wakacje w Moim Miejscu Jura lub w Moim Miejscu Kazimierz to prawdziwy relaks dla całej rodziny. Domki z ogródkami i tarasem, dużo przestrzeni, moc atrakcji na terenie osiedla, a wokół tereny do długich spacerów i wycieczek. Teraz macie szansę na złapanie tygodniowego pobytu w naprawdę dobrej cenie.

Rodzinne wakacje

Im wcześniej tym lepiej? Czasami tak. Mimo, że do wakacji zostało jeszcze ponad 2.5 miesiąca, to można już wyszukać oferty specjalne. My także przygotowaliśmy coś specjalnego dla tych, którzy już teraz szukają miejsca na rodzinne wakacje.

 

Wybierając Moje Miejsce Jura / Moje Miejsce Kazimierz na wspólny urlop, macie pewność, że każdy z Was będzie zadowolony. Nie chwalimy się bez podstawy - od momentu uruchomienia Mojego Miejsca (2020r.), odwiedziło nas setki rodzin. Wielu gości powraca po raz kolejny, wielu poszerza swoją grupę z którą przyjeżdża do Mojego Miejsca. Bardzo często słyszymy, że z naszych osiedli nie chce się wyjeżdżać. U nas dzieci na nowo odkrywają radość ze swobodnego biegania po dworze (duże, ogrodzone tereny dają bezpieczną możliwość eksplorowania otoczenia i zawierania nowych znajomości bez udziału rodziców), a rodzice znajdują czas na własny wypoczynek (np. czytanie na leżaku, joga w ogródku).

 

Moje Miejsce zostało stworzone z myślą o komfortowym, rodzinnym wypoczynku. Dlatego, jeśli szukacie miejsca na wakacje, koniecznie zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy.

 

Jeżeli wybierzecie tygodniowy pobyt, to będziecie mieli okazję skorzystać ze wszystkich letnich atrakcji.

A mamy ich sporo: ognisko z muzyką na żywo, animacje dla dzieci, wycieczka z przewodnikiem po malowniczej okolicy osiedla, spotkanie z instruktorem wspinaczki (Jura) podczas którego możecie spróbować swoich sił na bulderowni lub w skałkach (w zależności od pogody i chęci uczestników).

Ponadto, na naszych osiedlach możecie znajdziecie basen zewnętrzny, saunę, jacuzzi (Moje Miejsce Kazimierz), boiska sportowe, place zabaw, trampoliny, rowery, miejsca na ogniska, ogólnodostępną świetlicę z piłkarzykami i stołem do ping-ponga i mnóstwo przestrzeni do swobodnego wypoczynku.

Wakacyjna promocja

Zamieńcie pokój hotelowy na dom z ogródkiem i razem spędźcie wyjątkowe wakacje w Moim Miejscu w wyjątkowej cenie.

Oferta wakacyjna first-minute obejmuje tygodniowe pobyty sobota - sobota, w okresie od 29 czerwca do 24 sierpnia. Krótszych pobytów nie polecamy - nie ze względu na promocję, ale naprawdę nie będziecie mieli ochoty wyjechać, a Wasze dzieci zgodnie orzekną to był najlepszy czas!

 

Wybierając tygodniowy pobyt w Moim Miejscu, nie tylko "łapiecie" wszystkie letnie atrakcje, jakie dla Was przygotowaliśmy, ale rezerwujecie wakacje w dużo niższej cenie (od 437zł za dom za dobę).

 

Zobaczcie szczegóły, wybierzcie domek i planujcie wakacje w Moim Miejscu!

 

Lato FIRST MINUTE w Moim Miejscu Kazimierz (mmresort.com)

Lato FIRST MINUTE w Moim Miejscu Jura (mmresort.com)

 

 

 

Zobacz także:
Zobacz wszystkie wpisy na naszym blogu
Wybierz osiedle:
crosscross-circle