Pomysł na weekend z dziećmi
Emilia Plichta
05 lut 2023
praca zdalna, workation, praca i odpoczynek, praca z psem, wyjazd z psem, domki z ogródkiem, domki z wifi, domki z biurkiem

W codziennym życiu każdej rodziny tyle się dzieje: praca, szkoła, zajęcia pozalekcyjne, dbanie o dom… A przecież musi znaleźć się w tym wszystkim czas dla siebie nawzajem. Jak go wygospodarować? Jak go wartościowo spędzić? Co robić, żeby zarówno rodzice, jak i dzieci mieli z niego dużo satysfakcji? Może nie mamy na to złotej recepty, ale na pewno mamy pomysł na weekend z rodziną, który pomoże zadbać Wam o rodzinne relacje i da Wam dużo dobrej zabawy.

Pomysł na weekend z rodziną poza domem

Jedną z form wspólnego spędzania czasu z dziećmi jest podróżowanie. Dzięki niemu, nie tylko możemy pobyć razem, ale również poznajemy nowe miejsca, uczymy się nowych rzeczy i zdobywamy nowe doświadczenia. A co najważniejsze robimy to razem. W tygodniu rzadko mamy czas na takie rozrywki, ale od czasu do czasu warto wybrać się gdzieś na weekend z rodziną, na przykład na Jurę Krakowsko-Częstochowską lub do Kazimierza Dolnego.

Zamieńcie pokój hotelowy na dom z ogródkiem, czyli komfortowy weekend z dziećmi

Was dwoje, Wasze dzieci, a może też czworonożny przyjaciel. W takim wypadku na noclegi najlepiej sprawdzą się komfortowe rodzinne domy z pełnym wyposażeniem. Każdy z Was znajdzie w nich miejsce dla siebie, co pozwoli wypocząć wszystkim członkom rodziny. Oczywiście polecamy Wam nasze domki dla rodzin na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej oraz rodzinne domy pod Kazimierzem Dolnym. W każdym z nich czekają na Was dwie wygodne dwuosobowe sypialnie, przestronny salon, funkcjonalny aneks kuchenny oraz łazienka. Oprócz tego, przy każdym domu znajduje się zadaszony taras oraz ogrodzony prywatny ogródek - idealne miejsce, aby Wasz pies też mógł poczuć się swobodnie. W takich warunkcha weekend z dziećmi minie Wam naprawdę miło i przyjemnie.

Moje Miejsce Jura - weekend z dziećmi na Jurze, wypoczynek w bajkowej scenerii

Jeśli lubicie piesze wycieczki i jesteście fanami czasu spędzonego na świeżym powietrzu, to polecamy Wam noclegi w Moim Miejscu Jura. Osiedle położone jest w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Szlaku Orlich Gniazd. Wędrując od jednego średniowiecznego zamku do następnego, podziwiać można malowniczy jurajski krajobraz z pobudzającymi wyobraźnię wapiennymi skałami w roli głównej. Naszym zdaniem wyprawa na Jurę to idealny pomysł na weekend z rodziną. Każdy znajdzie tu coś dla siebie - malownicze krajobrazy, cenne zabytki, a jeśli lubicie się wspinać, to miejsc do tego idealnych Wam tu nie zabraknie. Wiemy, że wyjazd z dziećmi może być męczący, dlatego w Moim Miejscu Jura przygotowaliśmy dla Was szereg dodatkowych atrakcji. Poza komfortowymi domkami dla rodzin, znajdziecie u nas również saunę oraz przestronny zagospodarowany teren rekreacyjny z boiskami sportowymi, placem zabaw oraz fragmentem prywatnego lasu. Gwarantujemy, że weekend z dziećmi na Jurze minie wszystkim niezwykle owocnie.

Moje Miejsce Kazimierz - pomysł na weekend z rodziną w Krainie Lessowych Wąwozów

Wybierając weekend w Moim Miejscu Kazimierz, nastawcie się na to, że może zabraknąć Wam czasu, żeby zobaczyć wszystkie atrakcje okolicy. Warto oczywiście wybrać się do położonego ok. 11 km od osiedla naszych domów Kazimierza Dolnego i zwiedzić zlokalizowane w nim zabytki i muzea. Na miłośników przyrody i pięknych krajobrazów czekają malownicze wąwozy lessowe - wizytówka tej części Lubelszczyzny. Szukając pomysłu na weekend z dziećmi, warto pochylić się właśnie nad tą propozycją. Zamieńcie pokój hotelowy na komfortowy dom dla rodziny i cieczcie się swobodnym wypoczynkiem. Nasze domki dla rodzin w Kazimierzu Dolnym (a właściwie w Zaborzu) świetnie sparwdzą się na weekend z dziećmi. Położone są na bezpiecznym, ogrodzonym osidelu o powierzchni ok. 1,5 ha, gdzie dzieci, jak i dorośli z pewnością będą się świetnie bawić. Oprócz noclegów w rodzinnych domach oferujemy również seanse saunowe, kąpiele w jacuzzi, a w sezonie letnim również kąpiele w basenie. Boiska, plac zabaw oraz miejsca ogniskowe z przygotowanym drewnem, pomogą zorganizować czas przez cały weekend z rodziną.

Spędźcie czas razem - weekend w Moim Miejscu

Ferie zimowe powoli zbliżają się do końca. Na lato przyjdzie nam poczekać jeszcze kilka miesięcy. Żeby nie musieć czekać tak długo na pretekst do kolejnej wyprawy z dziećmi, chcemy zaproponować Wam rodzinny weekend w Moim Miejscu, który zaplanowaliśmy na marzec. Sprawdźcie, jaki mamy pomysł na weekend z dziećmi na Jurze oraz w Kazimierzu Dolny.

Pomysł na weekend z rodziną w marcu

Co można robić na rodzinnym wyjeździe w marcu, kiedy nie wiadomo, jaka będzie pogoda? Na pewno nie będziecie się nudzić! Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji, które porwą Was do wspólnej zabawy. To świetny pomysł na weekend spędzony z rodziną. Będzie to weekend wypełniony mnóstwem gier i pozytywnych emocji. Po pierwsze otrzymacie od nas zestaw gier “jak za dawnych, dobrych czasów” - w pakiecie znajdziecie tradycyjne bierki, domino, kółko i krzyżyk (wersja z drewnianymi kostkami) oraz karty do gry. Po drugie zaprosimy Was do wspólnej zabawy prowadzonej przez doświadczonego animatora. Razem z dziećmi ruszycie w TAJNĄ MISJĘ - fabularną grę terenową. Oprócz niej otrzymacie też jedną TAJNĄ MISJĘ do samodzielnego przeprowadzenia. Żeby tego było mało, w domu będą na Was czekały puzzle EXIT od Ravensburger. I pamiętajcie, żeby zwolnić tempo, cieszyć się każdą chwilą spędzoną wspólnie, nie spieszyć się. Dodatkowo przedłużymy Wam dobę hotelową w niedzielę, żeby każdy mógł się wyspać i nacieszyć się noclegiem w domu z ogródkiem. Jak myślicie, czy taki pomysł na weekend z rodziną sprawdzi się w Waszym przypadku? Czy macie jeszcze inne, sprawdzone pomysły na weekend z dziećmi? Podzielcie się nimi znami, a może razem wypracujemy wartościową bazę, z której wielu rodziców będzie mogło czerpać pomysły, jak dobrze spędzić weekend z rodziną.

Zobacz także:
Zobacz wszystkie wpisy na naszym blogu
Wybierz osiedle:
crosscross-circle