Najlepsza integracja
Agata Zagórska-Golec
25 sty 2023
praca zdalna, workation, praca i odpoczynek, praca z psem, wyjazd z psem, domki z ogródkiem, domki z wifi, domki z biurkiem

Współpraca, dobra komunikacja, przyjazna atmosfera w zespole to elementy dzięki którym w pracy czujemy się dobrze. Chcąc utrzymać dobre relacje, firmy organizują spotkania zespołowe.

Imprezy integracyjne

Integracja może przebiegać różnie - wpływ ma pora roku, skład zespołu, zainteresowania. Ile ludzi, tyle pomysłów, ale najważniejsze, że dobrze przygotowana i przeprowadzona integracja pomaga budować pozywytne relacje, rozluźnić atmosferę, zwiększyć motywację, zredukować stres oraz rozwiązać ewentualne problemy w grupie.
Moje Miejsce to miejsce, gdzie można fajnie, na luzie spędzić czas. Wygodne domy, pyszne jedzenie, gry terenowe, wspólna aktywność blisko natury, ognisko...
Co moglibyście u nas razem robić? Sprawdzić swoje umiejętności pracy w zespole podczas dedykowanej dla Was gry zespołowej, odkryć nocne zwiedzanie z przewodnikiem (wąwozy w Moim Miejscu Kazimierz, zamki w Moim Miejscu Jura), wybrać się na off-roadowy rajd, spróbować win podczas degustacji w lokalnej winnicy, a wieczorem potańczyć przy muzyce na żywo.  Oczywiście, dobry humor to także dobre jedzenie. U nas dostaniecie pyszne śniadania, obiady i kolacje. Stawiamy na regionalne, wyjątkowe produkty i staramy się współpracować z lokalnymi dostawcami tak, żebyście mieli szansę skosztować czegoś naprawdę ekstra.
Oprócz przygotowanych dla Was atrakcji specjalnych, zachęcamy do relaksu w sauniejacuzzi,  a latem także w basenie. Jeśli lubicie sportowe rozgrywki, to czekają na Was boiska do siatkówki plażowej, tenisa ziemnego, koszykówki.
I to, co najważniejsze - Moje Miejsce Kazimierz i Moje Miejsce Jura mają naprawdę rozległy teren (cisza i spokój, prywatność) a otoczenie blisko przyrody pozwoli Wam na oderwanie od miejskiej codzienności.
Jeśli szukacie miejsca, gdzie zintegrujecie się, jak nigdzie indziej, to zapraszamy.
Moje Miejsce Kazimierz znajduje się w odległości 1.5 godziny od Warszawy i 1 godziny od Lublina.
Moje Miejsce Jura znajdue się 3.5 godziny od Warszawy, 1.5 godziny od Krakowa, 1godzinę od Katowic.

Zobacz także:
Zobacz wszystkie wpisy na naszym blogu
Wybierz osiedle:
crosscross-circle